Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 23.3.2018

73. pokračování pravidelného 100% Tech House večírku se uskuteční v pátek 23.3.2018. Jako první host se nám představí místní rodák DJ Jakobh. Za dobu svého působení si stihl zahrát třeba na festivalu Mácháč nebo ve všech zásadních klubech po Praze.

Druhým hostem bude náš domácí DJ Jet Fever. Za více než sedmileté působení na poli taneční scény si získal velkou řadu fanoušků, kteří jej podporují. Prezentuje se energickými sety, které nelze zařadit do jednoho konkrétního stylu. S oblibou kombinuje různé esence – trance, progressive a electro, které v celkovém výsledku působí velmi kompaktně a dynamicky.
Je propagátorem moderních technologií, které nabízí mnohem více kreativních řešení. Jeho osobitý styl dělá z každého jeho vystoupení jedinečný zážitek. Používá velké množství svých editací, které prezentuje prostřednictvím Serato Scratch Live!
Jeho talent a styl vystupování si získal své příznivce takřka od samého počátku. Netrvalo dlouho a zaujal celou řadu promotérů, kteří jej začali bookovat na své party.

Mezi jeho první úspěchy patří vystoupení na nejoblíbenější halovém eventu Apokalypsa – Gold Edition, kde se představil na trance-progressive stagei s duem z labelu Euphonic ve složení Ronski Speed (DE) a Marc Marberg (DE). Jet se zde předvedl s velmi nadprůměrným setem. Další gigy na sebe nenechaly dlouho čekat. Vystupuje v populárním klubu Fabric na prestižní noci Crystal s LayDee Jane a českou progressivní špičkou Martinem Grednerem. V tomto období zakládá také svou rezidenturu a to koncept WEEKEND * World Stars (WWS), na které vystupuje opět Ronski Speed (DE). Na další pokračování WWS přijal pozvání i DJ, kterému složil velkou poklonu i sám Paul Van Dyk, úspěšný Marc van Linden (DE). Tato party se uskutečnila v Duplexu (Most) a ve Fabricu. Dalším “zářezem na pažbu“ Jet Fevera bylo jeho vystoupení v pražském klubu Roxy. Zde si zahrál na tranceové noci s názvem Entrance. Jeho jméno dále roste a přichází první vystoupení na Slovensku, a to hned na nejlepší klubové party Beautiful Things v klubu Dopler. Zde měl možnost vystoupit s trancovou legendou Mikem Koglinem (UK).

Dál pracuje na svém stylu a technice. Přijímá pozvání na prestižní noc 3G s Menno de Jong-em (NL) a v zápětí vytupuje na E-Motion s Adam-em White-m (UK). Na svou rezidenturu WWS pozval v listopadu 2007 duo Kyau & Albert (DE).
Na začátku roku 2008 se stává spoluzakladatelem labelu FS Music Records, a znovu se vrací na nejlešpí slovenskou klubovou party Beatiful Things, na které vystoupil společně s Blank & Jones (DE). Má za sebou taky premiérové vystoupení v prestižním klubu Mecca, kde se představil na noci Musica společně s talentem jménem Marcus Schossow (SWE). V květnu 2008 byl zabookován na 8. narozeniny klubu Fabric, kde si zahráll společně s Jose Amnesia (IT) a DJane Lucca (CZE). Jeho velmi vydařenou premiérou bylo Trnobraní Open Air s irskou DJane jménem Orla Feeney (IRL). Na podzim byl pozván do klubu Mecca, kde se předvedl, tentokrát na noci Vibe.

Rok 2009 je pro něj ve znamení velkých návratů. V lednu vystupuje opět s duem Blank & Jones (DE), tentokrát na noci House Faktory v klubu Fabric. Následovalo další vystoupení na party E-Motion s Lange (UK). Již po třetí byl zabookován na event Beautiful Things, na které vystoupil s Judge Jules (UK) a Angelli & Nelson (IRL). V letošním roce měl přece jen jednu premiéru, a to na Lovely Experience 2, která se konala v Trnavě na Slovensku, vystoupil společně s Re-Ward (NL) a Stoneface & Terminal (DE). V dalších měsících se soustřeďuje na produkci společně s projektem Monoriderz. Výsledkem jejich spolupráce je letní záležitost Illusions, která vyjde na podzim pod značkou FS Music Records.

Line up doplní jako vždy rezident akce Ian Kita.

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program