Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 22.11.2019

LUCCA
Facebook
Soundcloud

SOUTHDIP
Facebook
Soundcloud

IAN KITA
Facebook
Soundcloud


22.11. se uskuteční speciální díl akce 100% Tech House. Pozvání premiérově přijala přední česká DJane Lucca. K elektronické hudbě začala mít vztah po svém výletě do Londýna v jejích 16 letech. V roce 1999 začala vystupovat jako DJ na různých klubových akcích po celé ČR a SK. Za 13 let své kariéry nevynechala snad žádnou evropskou zemi. K těm nejprestižnějším akcím, kde Lucca hrála, patří: Love Parade, Mayday, Nature One festival, Time Warp a Sonne Mond Sterne v Německu, Privelege Ibiza, Space, Ibiza, Sunrise festival, Global Gathering v Polsku, Dance Valley, Decibel Outdoor a Awakenings festival v Holandsku, Sziget a Balaton Sound v Maďarsku, Klubbers Day ve Španělsku, Creamfields, Mácháč v Česku.

V roce 2005 cestovala společně s Tiestem na jeho evropském turné.
V roce 2004 založila svůj vlastní label Sound of Acapulco, který je hodně oblíbený u takových jmen jako je Paul Van Dyk nebo Carl Cox. Sám Carl Cox použil její track Mirage 01

na svém live DVD. V roce 2006 Lucca vydává zatím svůj největší hit Bodydance, který jste mohli vidět i na MTV. Klip k tomuto tracku dělali stejní lidé, kteří pracovali na videu Fat Boy Slima.
V roce 2008 vydala své první autorské album s názvem Reformation. Pravidelně vystupuje po boku již zmiňovaného Carla Coxe na jeho rezidentní noci v nejslavnějším klubu na světě, Space Ibiza. Minulý rok jí také poskytl hodinový rozhovor pro české hudební stanice. Exkluzivně vystupuje s českou rockovou legendou – kytaristou Michalem Pavlíčkem nebo se známou zpěvačkou Terezou Černochovou. V září 2010 vystoupila společně s Davidem Guettou v Praze a Bratislavě. V současné době Lucca vystupuje po celé Evropě a nevynechá ani hraní v Číně, Indii, Japonsku a Jižní Americe.

Její nejnovější videoklip Japan Sugar, který byl vysílán na MTV, byl v roce 2011 nominován na klip roku v rámci ankety Český Slavík.
V roce 2015 byla oslovena s nabídkou do oblíbeného pořadu České Televize StarDance aneb Když Hvězdy tančí, kterého se zúčastnila. Lucca je také již dvojnásobnou mámou a po návratu za djský pult vydala několik tracků. Například Come back na labelu BluFin, Four na labelu IAMT, který remixoval její kamarád a jeden ze současných top techno producentů, slovinec Tomy De Clerque. A Distant Rhythms na labelu Rhythm Distrikt. Dále track Four na labelu Stefana Noferiniho Deeperfect records a nedávno také track Fifth Corner na labelu Cristiana Varely Pornographics Records.

Dalším hostem bude zlínský producent a DJ SouthDip. Celou akci rozjede a ukončí jako vždy rezident Ian Kita.

Předprodej se bude konat v klubu Blok 12. Od 1.11. do 10.11. za 100 Kč a od 11.11. do 21.11. za 130 Kč.

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program