Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 24.1.2020

TIBIZA
Facebook
Soundcloud

FOXXY JAY
Facebook
Soundcloud

IAN KITA
Facebook
Soundcloud


První 100% Tech House roku 2020 je tady. Na 95. pokračování akce premiérově přivítáme předního českého DJ a producenta Tibizu. Ten začal svou kariéru v roce 2007. Po více než 12 letech účinkování na elektronické taneční hudební scéně hrál ve všech prestižních českých klubech – Roxy Praha, Radost FX, Storm klub, Perpetuum a Fabric. Je členem posádky Creative Events, která sídlí v pražské Chapeau Rouge, kde hostuje umělce jako Butch, Guy J, Lexlay a mnoho dalších.

Od roku 2013 vystupuje na slavném festivalu Mácháč a hraje také na festivalech Let it Roll a Prigl. Je spoluvlastníkem vydavatelství OneWay Music spolu se svými kolegy Subgatem a DJ Orbithem. Společně představují slavné české i zahraniční produkční talenty, včetně Olivera Kleina a Bjorna Wilkeho.

Mezi milníky jeho kariéry patří jeho skladba „The Gallery“ (OneWay Music), kterou podpořila techno legenda Richie Hawtin, a také uvedení jeho debutového EP „Shadows“ na Tronic music (Christian Smith’s label). Tibiza podporuje umělce jako: Pan-Pot, Monika Kruse, Nicole Moudaber, Slam, DJ Hell, Recondite, Monoloc, Anna, Bushwacka, Mind Against, Christian Smith, Sebastien Leger nebo Sven Wittekind.

Jako support nám po delší době zahraje místní DJane Foxxy Jay. Foxxy začala mixovat hudbu v květnu 2015. Hraje hlavně Techno a Trance.
V srpnu 2016 dostala svůj první techno booking v after baru ve Zlíně, kde od té doby mnohokrát hrála. Od té doby hrála v klubech po celé ČR. Několikrát hrála na Slovensku nebo v Rakousku. Vyhrála několik DJ contestů, díky kterým se objevila na festivalech jako DJs 4 Charity nebo Festival Svojšice, kde tu noc hrála také Amelie Lens nebo PanPot. Foxxy si zahrála po boku DJs jako jsou Giuseppe Ottaviani, Robert Nickson nebo Mauro Picotto.

Akci rozjede a ukončí jako vždy rezident Ian Kita.

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program