Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 17.7.2020

Akce 100% Tech House je zpět. Po 4 měsících rozjíždíme opět hvězdná kola a to již 17.7.2020 v našem oblíbeném klubu Blok 12.

Jako hlavního hosta jsme po delší době pozvali přední českou DJane Jaqullin. Vlastním jménem Jana Pokorná, je mladá umělkyně původem z Brna, žijící v Praze která se v České republice těší stále větší oblíbenosti. Hudbě se věnovala již od útlého věku, kdy hrála na nejrůznější nástroje. Postupem času si prošla téměř všemi styly a zakotvila až u elektronické hudby. Po čtvrt roce intenzivní přípravy začala aktivně hrát v polovině roku 2011 a díky svému citu pro hudbu si rychle osvojila techniku mixu. Svým osobitým přístupem a živou komunikací s publikem zaujala mnoho manažerů a promotérů a dnes pravidelně vystupuje v klubech po celé ČR.
Průlomový je pro ni rok 2013, vystoupila premiérově na Cinda open air, Festivalu Svojšice, Sun festivalu a Christmas party. V roce 2014 vystupuje na Air festivalu, ONE festivalu a rozjíždí svoji klubovou noc Flower bombs v pražském Magnumu. Od roku 2016 ji můžeme vídat na velkých akcích, jako např. APOKALYPSA, Mácháč festival, Beats for love, AIR festival, Aquaphonic, Prigl Opein air a další. V roce 2016 také začala s přípravou na vlastní produkci, které se chce do budoucna věnovat.

Dalším hostem bude místní DJ Milhaus který se DJingu věnuje mnoho let a stojí za projektem Clublife Promotion, který na Zlínsku pořádal nespočet skvělých mejdanů.

Jako třetí host se na akci premiérově představí nadějný zlínský DJ Victori, kterého čeká první oficiální hraní na naší akci. Večírek ukončí jako vždy rezident akce DJ Ian Kita. Těšíme se na Vás.

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program