Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 21.8.2020

Další divoký večírek plný kvalitní taneční hudby je naplánovaný na 21.8.2020. Na 98. pokračování akce jsme pozvali londýnského matadora kterým je DJ MeLeon. Po roce nebo dvou sbírání nahrávek začal DJ MeLeon hrát na vinyly v červenci roku 1990. Zpočátku hrál Acid, House, Garage, Techno, Electro, Hip Hop, Hip House a odlišný londýnský rave zvuk. Pohyboval se vpřed a zjistil, že se kymácí směrem k Hardcore a Old school stylu a časným Jungle a DnB. MeLeonův DJ styl je založen na bicích a basových linkách s náznaky Acid and Detroit Techno. Na akci od něj očekávejte vše od hlubokých sexy vokálů až po špinavé House, Tech House a Techno zvuky.

Dalším hostem, který se premiérově představí na akci 100% Tech House, je místní nováček DJ Manisch. Jeho styl se pohybuje od Deep House až po Techno. Tento mladý DJ si určitě zaslouží pozornost.

Akci rozjede a ukončí rezident DJ Ian Kita. Jan Zelinger se seznámil s technikou mixování na gramofony koncem roku 1998. Jako Dj Kita začal od roku 1999 hrát v klubech a na festivalech například Hradhouse, Citadela, Summer of Love, Beat For Love. Hrál nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, Polsku, Německu a Lucembursku. Jako host vystupoval na rádiu Jih, Kiss Publikum, rádiu Fajn nebo Svit Zlín, kde v současné době spoluvytváří pořad Lords Radio Show. Vlastní hudební tvorbě se začal věnovat v roce 2001. Svoji první skladbu vydal na vinylu v roce 2003 pod názvem Volkom na labelu Samopal Records. Své první sólové EP vydal v roce 2011 na labelu Naked Records s názvem “I have to say EP”. Svoji hudební tvorbu vydal na labelech jako jsou Natura Viva, Yin Yang Records, Baikonur Records, Licker Records, Soul Fly Music Records, OneWay, Ushuaia Music, Kool Katz, MOSP Recordings, Family Grooves, Plastik Galaxy, Reload, Climax Digital Records, Zero, Society 3.0 a mnoho dalších. Od roku 2011 hraje, produkuje a vydává pod pseudonymem Ian Kita. V současné době hraje hlavně Tech House, Techno, ale i Deep House. Je zakladatelem a rezidentem akce 100% Tech House, která je nejdéle fungující akcí ve Zlínském kraji. Těšíme se na Vás.

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program