Program klubu

DEEP CITY ZLÍN

Pátek 1.3.2019

Na další DeepCity jsme si pro Vás připravili opravdu hudební lahůdku. Ze Slovenska k nám přijede zahrát svůj deep/tech/techno sound talentovaná mladá djka z Nitry, která vystupuje pod jménem Donna Bucks. Program doplní residenti Oggy a VK Studio (Gat Electra)

  • vstup do 21:30 zdarma | 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

DONNA BUCKS (SK)
Facebook
Soundcloud

Donna Bucks vlastním jménem Dominika Jagelková sa narodila v Nitře, kde začalo i její djské působení. Její DJ kariéra začala v roce 2014, kdy měla možnost zahrát si jako nováček na známé párty OXYGEN. Od té doby si prosazuje své oblébené styly po slovenských a českých klubech. Mezi její oblíbenější styly patří deep house/deep techno. Zahrála si po boku DJů jako je např. Sterbinszky (HU), Cristian Ferrer (ESP), Orbith (CZ), Michal Breeth (SK) a mnoho dalších.

VK STUDIO (Gat Electra / Znojmo)
Facebook
Soundcloud
Mixcloud

Narodil se ve Znojmě v roce 1979. Jeho první kontakt s elektronickou hudbou nastává koncem 80. let. V roce 1994 vystupuje poprvé jako DJ. Zhruba za dva roky má svou první rezidentní noc v místním klubu. V letech 1996-2000 vystupuje ve znojemských klubech a barech jako DJ hrající hudbu 80. a 90. let. Na přelomu roku 2004/2005 se vrací na českou scénu jako VK STUDIO. Krátce na to zakládá projekt Gat Electra. Stává se součástí prvního českého nezávislého labelu Naked Records, kde pracuje jako talent scout, který hledá nové producenty a talenty elektronické hudby nejen v ČR, ale i v zahraničí. Je promotérem a rezidentem několika klubových akcí, na kterých se Gat Electra oficiálně podílí od roku 2007 až do současnosti. V roce 2008 se Gat Electra stává plnou součástí taneční scény u nás. Jako DJ většinou vystupuje rovněž ve spolupráci s bratrem, Martinem Kepy. Slyšet od něj můžete styl deep, techhouse, techno, progressive.

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program