Program klubu

Kalle & Sýček 6.11.2018 | program | Blok 12

KALLE & SÝČEK / RWLS

Úterý 6.11.2018

Radio Wave zve na další edici Live Session, tentokrát ve zlínském BLOK 12. Vstup je zdarma.

Kalle
Táborská dvojice Kalle se loni po třech letech vrátila s novou deskou. Jejich skromný kazetový debut Live from the Room, který nahráli v obýváku, způsobil na české hudební scéně velký rozruch. Nahrávka Saffron Hills získala loni ocenění Apollo za nejlepší album roku. Veronika Buriánková a David Zeman ji nahráli doma na magnetofonový pás – je to výrazem tvrdohlavosti, nostalgie i intimity, která skvěle vystihuje jejich hudbu.

Sýček
Českobudějovická kapela Sýček se kromě ochrany ohroženého ptactva věnuje i americkému psychedelickému rocku nebo německému krautrocku. Po debutovém EPčku z roku 2016 vydali loni svůj debutový vinyl s příznačným názvem I. Na starost ho měla jejich domovská agentura Noise Assault Agency Budweiss, nahrávku masteroval David Zeman z Kalle a loni rozhodně patřila k tomu nejoriginálnějšímu, co se na české kytarové scéně urodilo.


Série Radio Wave Live Sessions představuje to nejzajímavější z domácí scény prostřednictvím komorních koncertů pořádaných střídavě v Praze a v regionálních klubech. Záznamy z koncertů jsou odvysílány vždy v pořadu Stage na Radiu Wave (každou sobotu ve 23h) a videozáznam je možné zhlédnout také na YouTube Radia Wave.

  • vstup zdarma | 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program