Program klubu

PETER MAKTO (Truesounds Music | Budapešť)

Pátek 5.10.2018

Djs

PETER MAKTO (Truesounds Music | Budapešť)
Facebook
Soundcloud
Truesounds Music Soundcloud

LANDCHI
Facebook
Soundcloud

NUGGET
Facebook

Coconut Djs Facebook
Coconut Djs Mixcloud


Coconut DJs pro Vás zvou druhého zástupce maďarského týmu Truesounds Music a tím je přímo zakladatel Peter Makto. Osobitý house, deep house a tech house DJ/producent, momentálně působící v Budapešti přijede předvést to nejlepší z jeho nebo TRSNDS tvorby.

Peter Makto tvoří elektronickou hudbu a nezapomenutelná představení pro mezinárodní posluchače tak dlouho, že jeho jméno je automaticky spojováno s kvalitou kdekoliv, kde se objeví.Nejlepším důkazem je tomu několikeré ocenění: čtyřikrát vyhrál v Maďarsku cenu dje roku – v roce 2006, 2008, 2009 a 2013. Jeho hraní je pokaždé velice silné a emocionální, ať už je to v největším klubu, na hudebním festivalu nebo na pláži. Peter pokaždé vezme své posluchače na jedinečnou jízdu a předá jim speciální zážitek, na který nikdy nezapomenou.

Každoročně stojí před tisíci fanoušky na největších maďarských festivalech (Sziget, Balaton Sound, Bónusz, Hyperspace, B My Lake ad.). Mimo to stál za mixpultem v nejlepších klubech od Ruska po Itálii a od USA po Thajsko po boku již tolika slavných jmen, jako jsou John Digweed, Dubfire, Sascha Breamer, Joris Voorn, Carl Cox, Tiesto, Dennis Ferrer a mnoho dalších.

Na vrchol mu pomohla také jeho producentská činnost. Pracuje jak na svých originálních skladbách, tak na množství remixů. Aktuálně je pravidelným hostem na několika rádiích po celé Evropě a jeho stále rostoucí fanouškovská základna netrpělivě čeká na každý jeho nový počin.

Jako support Djs a zástupci Coconut Djs večer doplní LanDchi a Nugget.

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program