Program klubu

TUCKA

Pátek 27.4.2018

Djs

EDDIE MUR (ROUND UP / Praha)
> Facebook
> Soundcloud

Jeho počátky sahají do roku 1999, kdy odstartoval svou aktivní kariéru lámavými beaty, přesněji stylem Drum’n’Bass. V následujících letech se začal věnovat vlastní tvorbě a jeho tracky se začaly hrát na Radiu 1, což vedlo k tomu, že se dostal do povědomí širší skupiny lidí. Díky své tvorbě byl pozván do pořadu Freesbee na TV stanici ÓČKO,  čímž pozvedl zájem promotérů a začal se objevovat skoro ve všech klubech v ČR. Během své kariéry si zahrál i v zahraničí jako třeba v Německu, Belgii, nebo Rusku.

V roce 2006 zakládá spolu s DJem Mystifem seskupení NEUROKYME, které funguje dodnes. Jako promotér se může pochlubit pořádáním party CHRONIC, která patří k největším vůbec na Kladně a okolí. Zahrál si po boku jmen jako jsou ANDY C, FORWARD, DISELBOY, NOISIA, AQUASKY, H.O.S.H., Andhim, Claptone, Rico Cassaza, Janeret a další….

Od roku 2008 se začal aktivně věnovat stylu DEEP, DUB a MINIMAL house/techno, který se mu vryl pod kůži tak, že ho začal produkovat a taky se stal jeho hlavním stylem, který teď hraje a nenechá Vás nikdy v klidu!

ANDREI (F i l t r . / Brno)
> Facebook
> Soundcloud

MIRKO SOLO
> Facebook
> Mixcloud

  • house | tech house
  • vstup do 22:00 zdarma | 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program