Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 20.12.2019

MATHIASS O’ZANA
Facebook
Mixcloud

MENDOZA
Facebook
Soundcloud

IAN KITA
Facebook
Soundcloud

LORD K
Facebook


94. pokračování akce 100% Tech House proběhne 20.12.2019. Těšit se můžeme na posílený zvuk značky VOID od společnosti Lords Audio. Jako hlavní host nám zahraje ostravský DJ Mathiass O´zana. Rané DJské začátky byly u Matyáše korunovány až kolem roku 2011, kdy dokázal oslovit svým hraním návštěvníky tanečního klubu Bar..vy na Stodolní, který patřil spolu s Ta-Magikou nebo SPQR mezi to nejlepší z taneční sféry na této nejznámější ulici v ČR. Získal zde jedno z prvních rezidentních hraní a i díky tomu následovalo pozvání na festival Pleasure Island v Roudnici nad Labem, kde vystoupil jako zástupce mladé české krve. Klubové hraní a záliba v organizaci tanečních akcí ho v roce 2012 přivedly do Playa crew, kde získává první větší zkušenosti jak s hraním v českých nebo polských klubech jako Magic club v Krzyzanowicích, tak především na organizačním poli.

Organizačně stál například za Helax & Playa stageí na festivalu Colours of Ostrava. S příchodem festivalu Beats for Love v roce 2013 a spoluorganizací Playa & Reggae stage se mu otevírají další pomyslné brány a pozvánky. Další zahraniční hraní v Polsku a na Slovensku či hraní na akcích jako je brněnský Famous week se jen hrnou. Menší spolupráce na prvním ročníku Beats for Love se mění začátkem roku 2014 na plné členství v pořadatelském týmu, což přináší hromady zkušeností jak v organizaci tak DJingu. Po hraní s Kosheen na halovce v Bonver aréně se naskytla první možnost zahrát si v nejlepším ostravském klubu Fabric a to hned na čtrnáctých narozeninách tohoto klubu, což se dá považovat za vstup do „vyšší dívčí“. Následuje hraní na pravidelné noci 3G, první pozvání do Roxy a to rovnou na Climax a rezidentní noci v menších moravskoslezských klubech jako jsou Carbon a Barcode.

V aktuálním době pokračuje ve „vymetání“ předních českých klubů. Za zmínku stojí návraty do Roxy či pozvánky do Duplexu, Chapeau Rouge nebo Pantheonu. S vymetáním klubu Fabric se dá považovat i doslova. Jakožto člen nového organizačního týmu Fabricu, který přes léto 2015 přestavěl klub do nové podoby vzal nejednou před velkolepou otevíračkou „metličku“ do ruky. Do budoucna se určitě se jménem Mathiass O’zana na flyerech budeme setkávat častěji. Nejen Ostrava jde hudebně nahoru a party people si DJs, kteří ví jak zacházet s mixem a umí pozitivně komunikovat s publikem, budou vždy vyžadovat na svých oblíbených eventech.

Dalším hostem bude DJ Mendoza, který premiérově zahraje ve Zlíně. Je pořadatelem festivalu COAL a Anthracite.

Na akci se představí také místní DJ Lord K, který je stálicí naší akce. Line up doplní jako vždy rezident Ian Kita. Těším se na Vás.

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program