Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 19.7.2019

89. pokračování pravidelného Tech House večírku proběhne 19.7.2019 ve zlínském klubu Blok 12. Tento díl bude speciální Warm Up pro festival DJs 4 Charity. Paul Hubiss, působí na scéně již od roku 1996 a řadí se tak k pionýrům taneční scény na jižní Moravě, potažmo celé ČR. Je zakladatelem hodonínské agentury XBEATS, pod jejíž hlavičkou se na Hodonínsku konalo bezpočet tanečních akcí. Kromě toho, že vystupuje dlouhé roky jako DJ, tvoří především svoji vlastní hudbu, která nezůstává bez odezvy a řadí se objektivně k tomu nejlepšímu, co na našem území vzniká.

Tuto tvorbu prezentoval live společně s druhou polovinou dua – DJ Jergen – v projektu SOUTHEAST, který zažil velký úspěch na české taneční scéně. Pod hlavičkou SOUTHEAST vydal řadu tracků a mixů. Nejúspěšnějším počinem byl bezesporu vinyl „Brazilian Heat“ na německém labelu FRISBEE. Své tracky také úspěšně prezentoval na řadě prestižních kompilací – namátkou například „Czechoslovak techno“ od djky Luccy, CD/DVD pro časopis Gamestar, CD pro časopis Xmag, CD „DJ Tuner 1 a 2“ časopisu Autosport & Tuning, „Cherry Moon“ kompilace belgické distribuce News.Be a řady dalších. Projekt SOUTHEAST již bohužel neexistuje, nicméně i tak zůstává Paul Hubiss nadále činorodý producent a dj a pokračuje ve své sólové tvorbě.

Paul Hubiss se pohybuje v několika žánrech elektronické hudby, a díky tomu jsou jeho živé sety směsicí techhouse a progressivního techna s nutnou dávkou minimal house, progressive a elektra. Výsledkem je pak energetický set s precizním mixem, na kterém si zakládá. Ostatně poslechněte sami.

Od roku 1996 vystoupil na bezpočtu parties nejen po České republice, včetně velkých akcí a festivalů, jako například Summer of love, Vibrations, Hrachovka, Veveří, Apokalypsa, Citadela a mnoha dalších. Za sebou má také účinkování v řadě radio show a v pořadu FRISBEE na TV stanici Óčko. Za dobu svého působení namíchal desítky promo setů, z nichž několik bylo oceněno jako demo měsíce v časopise BASSLINE. Kompletní archiv setů si můžete poslechnout a stáhnout na oficiální Mixcloud stránce Xbeats Records, včetně aktuálního promo setu do soutěže na Mácháč 2011. Poslechnout si zde také můžete řadu originálních techno setů, na kterých se spolu podílel dlouholetý kolega DJ Mischa a se kterým jako jedni z prvních u nás odehrávali společné techno sety ze 4 gramofonů!

Další hosté budou DJs Josh Singer, Slave Zero. Line Up doplní jako vždy Ian Kita. Za příznivého počasí bude akce venku před klubem. Těším se na skvělé publikum!

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program