Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 19.10.2018

DJs

4become1
Soundcloud

Ian Kita
Facebook
Soundcloud

Woska


Premiérově se na 80. pokračování 100% Tech House představí pražský DJ 4BeCome1. Pod jménem 4BeCome1 můžete najít pražského DJe Ketana, který v roce 2014 založil i stejnojmenný live projekt a od léta 2016 vystupuje pod stejným názvem s hudebníky, ale i bez nich.
4BeCome1 je kromě jiného zakladatelem Vychytane.cz DJs Crew, která jako jediná v naší republice sdružuje podobné live projekty. S projektem i sám hostuje na nespočtu hudebních událostí napříč celou naší republikou, ale i v zahraničí. Mohli jste ho potkat na festivalech jako Mácháč, Open Air festival (Panenský Týnec), Sázavafest, United Islands of Prague, Votvírák, Air festival, Metronome festival Prague, Mezi Ploty, Beats4Love ad., nebo ve vyhlášených českých klubech od Chapeau Rouge, přes Roxy, Cross a Duplex, až po pláže v Chorvatsku, nebo undergroundové kluby v Polsku a na Slovensku.
Jeho vlastní eventy menšího charakteru a projekty, které neúnavně pořádá především v Praze, jsou vždy zárukou zajímavého hudebního zážitku se stále novými hosty. Je také autorem mnoha originálních party konceptů a spolupracuje s mnoha organizacemi, festivaly a kluby napříč celou naší republikou. Osobitý mix Deep, Tech, Minimal, Dub a Dirty House music v jeho podání si nespletete.
Spojení živých hudebníků a jeho kreativní DJské práce dalo vzniknout projektu 4Become1 (dříve Ketan&Band). Jeho cílem bylo nabídnout veřejnosti profesionální vystoupení, které by vybočovalo z řad klasických DJs setů. Což se mu díky skvělým vstupům live hudebníků daří! Postupně se ke spoluzakládajících členům, kterými byli multiinstrumentalista Flautistar (příčná flétna, dechové nástroje, samplery) a Rishin (perkuse), přidal běloruský hudební mág Bohdan Skibinskyy (klarinet, sax, flétna). V létě 2017 rozšiřuje tým brazilský perkusivní guru Dudu Morais.
Slyšet ho ale můžete v doprovodu i dalších hudebních kolegů, MCs a vokalistek s kterými experimentuje již od roku 2006, kdy MC Katrin alias K3N (RU) se svým drsným štěkavým projevem, byla po jeho boku nejdéle.

Dalším hostem bude legenda zlínského House DJ Woska. Mejdan rozjede a ukončí jako vždy rezident akce Ian Kita.

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program