Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 24.3.2017

DJS
TKNO (Srbsko)
Ian Kita (100% Tech House)
SouthDip

24.3.2017 proběhne speciální 61. pokračování akce 100% Tech House. Pozvání přijal přední srbský DJ a producent TKNO. Jeho hudební příběh začal v roce 2002. V té době se inspiroval od Techno mistrů jako jsou Chris Liebing, Adam Beyer, Jeff Mills a Len Faki. Robert začal sbírat vinyly a přehrávat je v malém klubu s jeho nejlepším přítelem. V příštích 10 letech rozvíjel své schopnosti stabilně a byl součástí různých projektů, jako je „ReWire“, „Beat a Juice“, „Volt & Vintage“.
V roce 2013 se Robert rozhodl založit sólový projekt TKNO se zaměřením na Techno. TKNO je vášnivý a zkušený DJ který patří k nejvíce vytěžovaným Srbským úmělcům dneška. Hrává v nejvýznamějších srbských klubech jako jsou Drugstore, The Tube v Bělehradě nebo Spens club ve měste Novi Sad. V červenci 2016 si zahrál i na slavném EXIT festivalu na hlavní stage Dance arena po boku DJs Richie Hawtin, Marco Carola, Nina Kraviz, Solomun a Dave Clarke. TKNO přináší i svou vlastní produkci na světových labelech jako jsou Toolroom, Stereo Production, Organism, Funk `N Deep, Yin Yang nebo Sabotage. Jeho tracky podporují světové jména jako například Carl Cox, Richie Hawtin, Oxia, Joris Voorna, Nick Warren a mnoho dalších.
Na konci roku 2014 založil vlastní label „Tauten“, který je platformou pro Srbské nadcházející talenty ale i mezinárodní umělce jako jsou Spektre, Eric Sneo, Spartaque, Forest People. TKNO si zahrál na akcích například v Itálii nebo Německu. Dalším hostem je náš starý známý producent a DJ SouthDip. Jeho hudební pojetí je na vysoké úrovni a určitě nenechají nikoho chladným. Line up doplní jako vždy resident akce Ian Kita. Těšíme se na Vás

www.facebook.com/tknodj
www.soundcloud.com/tkno-de
www.mixcloud.com/tknomusic
www.beatport.com/artist/tkno/353810
www.residentadvisor.net/dj/tkno
www.facebook.com/southdip
www.facebook.com/djiankita
www.facebook.com/100techhouse

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Další program

Kompletní program