Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 20.4.2018

Tak jako každý duben jsme pro vás pozvali Hory Doly, kteří jsou zástupci německého labelu Koyo a které jsme mohli v poslední době slyšet ve spolupráci se jmény jako Maksim Dark, Nuno Lisboa, nebo Andre Luki. Mezi jejich poslední počiny patří EP s názvem Spacehead, které vyšlo na labelu Dense Audio a umístilo se na 20. místě v Top 100 Releses na Beatportu.

Projekt vznikl v roce 2004. Původním základem byly 4 gramofony a 2 mixy doprovázené řadou dalších mašinek a kontrolerů. V roce 2009 došlo ke kompletní digitalizaci celého živého organismu. H_D se vyznačují svými až pětihodinovými sety. Skloubení mysticizmu s industriálním tlakem doby je jednou z hudebních charakteristik tohoto projektu. Sety bývají nevšedním hudebním zážitkem pro posluchače. Na podzim roku 2011 hráli v Lucerně před Laurentem Garnierem. V roce 2013 vydávají debutové EP s názvem Sixth, které vyšlo na italském labelu Diva Records. Následoval remix na mnichovském labelu Tanzbar, na kterém se podíleli Také Paco Ymar (IT) a Deelo (DE).

Spolupracují s uznávanými producenty, jako jsou italští Resonant, Dema, nebo švédský Martin Ace, se kterým v lednu 2015 vydávají společný singl Turn It Off na španělském labelu Dark Inside. V Listopadu 2015 vystoupili na jednom z největších českých eventů Citadela s Dubfire. Dalším projektem, který přivítáme je Bald & Beard. Toto nové zlínské DJs duo tvoří DJ Julli a DJ Jarco. Těšit se můžeme na super setík balancující na pokraji house a techna. Line up doplní rezident Ian Kita.


Djs

Hory_Doly ( DENSE AUDIO, Phobos Records, KOYO MUSIC )
> Facebook
> Soundcloud

Ian Kita
> Facebook
> Soundcloud

Bald & Beard

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program