Program klubu

100% Tech House 20.7.2018 | Blok 12

100% TECH HOUSE

Pátek 20.7.2018

Djs

Aiffel
Ian Kita
> Facebook
> Soundcloud
Lord K

77. pokračování akce 100% Tech House proběhne 20.7.2018. Pozvání přijal zakladatel českého alternativního DJingu a představíme zvukový systém VOID Airten V3. VOID Acoustics se řadí k nejlepším na světě. Hlavní host večera DJ Aiffel stál u zrodu taneční scény a společně s Loutkou a Bidlem patří do jedné z nejstarších bandiček, které se tu kdy kolem všeho pohybovaly. Hudebník a neúnavný propagátor dobré muziky Daniel Richter aka Aiffel, stojící za legendárním a vesměs prvním obchůdkem s technikou a deskami pro DJe.

DJ Aiffel začínal v době, kdy u nás byla taneční hudba ještě v plenkách, v pravém undergroundu. Hrála se převážně muzika mezi discem a housem. Na svou první akci jel hrát s audiokazetami. Ano, počátek 90. let. Chytil mimo jiné rezidenturu v Radosti FX, Ládví, Discobolosu a v této době měl takový úspěch, že hrál v průměru jedenadvacet dní v měsíci. V roce 1994 vyjel do Amsterdamu aby se inspiroval a později vytvořil z malého krámku legendární obchod s DJ technikou a deskami Aiffel Records. Do povědomí širokého publika se zapsal nejen četnými rozhovory a články v médiích věnujících se taneční muzice, ale především svojí deskou, která byla první house – trance v Čechách.

V posledních letech o něm slýcháme jen sporadicky. Média se o něj už tolik nezajímají a tak to vypadá, že Aiffel je zase zpátky tam, odkud „vyrostl“ – v undergroundu! Mezi DJs je známý tenhle veršík: „Aiffel nehraje disco – přesto má k discu blízko.“

Dalším hostem je pravidelný host naší akce DJ Lord K. Jeho hudební výběr je zárukou skvělé zábavy. Těším se na Vás a skvělou atmosféru co umíte vytvořit!


  • za příznivého počasí se akce koná na zahrádce před Blokem
  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program