Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 21.9.2018

Djs

Rodrigo Ardirha
> Facebook
> Soundcloud

Deffo
> Facebook
> Soundcloud

Dave Trumpeteer
> Facebook

Mylo Glenn
> Facebook

Ian Kita
> Facebook
> Soundloud


79. pokračování akce 100% Tech House bude ve znamení speciálního Warm Up vydání pro festival Houseland. Hlavním hostem bude brazilský DJ Rodrigo Ardirha. Rodrigo je jedním z nejaktivnějších a nejrespektovanějších DJs v Riu de Janeiru, kde byl rezidentním DJ v několika top klubech. Mnoho nezapomenutelných show předvedl v klubech jako Pacha Buzios, Privilege, na label parties Amnesia World Tour, Café del Mar World Tour, Ibiza World Club Tour a mnoha dalších. Během jeho světových turné se představil ve Španělsku, Německu, Francii, Slovensku, České republice, Rakousku, Chorvatsku, Bulharsku, USA, Kanadě, Mexiku a téměř ve všech zemích Jižní Ameriky.
Tento rezidentní DJ z Aqueloo Beach Clubu (první opravdový beach klub v Riu de Janeiru) v roce 2015 přesídlil do Evropy, kde rozšířil své mezinárodní zkušenosti. V poslední době hrál na festivalu Mácháč v Doksech a v mnoha předních klubech, z nichž například v klubu NOA (Zrće – Chorvatsko), MAXXIM a AVENUE (Berlín – Německo), Prestige Arena (Čadca – Slovensko), Riverside (Šaštín – Slovensko), nebo v pražských klubech SaSaZu, Retro Music Hall, Roxy a Duplex.
Jeho energické sety kombinující unikátní vnímání dění na parketu s technikou, všestranností a vášní pro hudbu dávají chuť tančit celou noc.

Dalšími hosty budou Deffo & Dave Trumpeteer. Deffo se za mixem pohybuje již dlouhých 17 let. Je rezident známého klubu Atelier, dále také Houseland Festivalu a mimo jiné také člen hudebního uskupení Universal Swing Brothers. Jeho skvělá vystoupení jste mohli slyšet již všude možně po celé ČR, pravidelně vystupuje například v pražských klubech Roxy či Duplex a nově také v Crossu. Letos byste ho mimo jiné mohli slyšet i na Air Festivalu, za sebou má také zahraniční vystoupení. Své umění předvedl na chorvatském festivalu Techno Pleasure a s Davem se vydají na německý Schweta open air.
Dave je vynikající zpěvák, MC, trumpetista a člen hudebního uskupení Universal Swing Brothers. Jeho přirozený talent a schopnost absolutní improvizace z něj dělá opravdu skvost na každé party kde se objeví. Skvělý vkus pro hudební selekci v kombinaci s důkladným vnímáním publika, vytříbenou technikou mixu a trumpeťákovým uměním dělá z jejich vystoupení opravdu nezapomenutelnou záležitost, která nenechá žádného fanouška žánrů House / Tech House v klidu.

Dalším hostem bude zakladatel akcí Houseland DJ Mylo Glenn. Line up doplní rezident akce 100% Tech House Ian Kita.

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program