Program klubu

100% TECH HOUSE

Sobota 22.12.2018

DJs

SUBGATE
Facebook
Soundcloud

LORD K
Facebook
Mixcloud

IAN KITA
Facebook
Soundcloud

Vánoční 82. vydání akce 100% Tech House proběhne 22.12.2018 ve zlínském klubu Blok 12. Na tento mejdan bude posílený zvuk VOID od společnosti Lords Audio tak čekej velký tlak. Jako první host k nám dorazí po 4 letech pražský producent a DJ Subgate. Subgate odstartoval svou kariéru v roce 2001 v teenagerovských letech a od jejího počátku věděl, že hudba ho bude provázet celým jeho životem. V dnešní době právem patří mezi respektované domácí umělce na poli elektronické scény a vystupuje na předních eventech nejen v České republice, ale také v zahraničí.
Během své kariéry byl součástí line-upů známých českých festivalů a eventů, mezi které patří festivaly Svojšice, Mácháč, Cosmic Trip, Summer of Love, Pleasure Island a prestižní parties Apokalypsa, Citadela, Christmas party nebo Elektra.
Svůj osobitý sound prezentuje také ve známých klubech, kterými je například Roxy Prague, Radost FX, Mecca nebo Chapeau Rouge, kde vlastní rezidentní noc s názvem Creative, která od roku 2007 hostila jména jako je například Philipp Straub aka Felipe, Hollen, Paride Saraceni, Bjorn Wilke, Mihai Popoviciu, Hot – X či Deepchild.
Kromě nespočtu vystoupení v České republice představil svůj sound v Německu, Rakousku, Kostarice, Sri Lance, Švýcarsku, Rumunsku a Slovensku.
Od roku 2010, kdy si Subgate odbyl svůj producentský debut vydává releasy na labelech po celém světě. Za zmínku stojí například Noisetilt rec., Bullet:Dodge, Xela Digital, Bit Records Mexico, Textro nebo Suffused Music a některé jeho tracky jsou supportovány známými světovými umělci.
V roce 2014 kromě klasického dj setu příchází s novým LIVE projektem, v rámci kterého prezentuje pouze svou vlastní produkci.
Během svého působení na elektronické scéně Subgate vystoupil po boku jmen jako jsou:
Carl Cox, Laurent Garnier, Joris Voorn, Umek, Jon Rundell, Marco Bailey, Rodriguez Jr., Mauro Picotto, Adrian Hour, Tom Hades, Mark Reeve, Just Be: Bushwacka, Johannes Heil, Anthony Rother, Anja Schneider, Kaiserdisco, Sebastian Leger, Karotte a spousta dalších.

Dalším hostem bude majitel společnosti Lords Audio DJ Lord K. Jeho bass style nás určitě nenechá chladnými. Akci samozřejmě rozjede a ukončí rezident akce DJ Ian Kita. Pokud někde nesmíte chybět, tak je to právě tento mejdan.

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program