Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 23.6.2017

64 pokračování akce 100% Tech House se uskuteční 23.6.2017. Za příznivého počasí bude akce venku před klubem.

Poprvé se zlínskému publiku představí pražský DJ a producent Peter New. Peter se věnuje djingu od roku 2010. Miluje rovný beat, ať už je to Deep House, Tech House, Minimal nebo Techno. Jeho začátky jsou silně spjaty s after klubem Ateliér, kde byl dlouhé měsíce rezidentem. Za poměrně krátkou dobu se vypracoval ke stálicím na pražské scéně. Toto potvrzuje rok 2014, kdy měl na kontě více jak 130 vystoupení po celé Praze. Pravidelně hraje v underground klubech jako je Roxy, Palác Akropolis, Magnum, Opposite ad.  Za zmínku stojí i pravidelné „open-airy“ na netradičních místech metropole a účinkování v několika rádio „show“ na Dance a SeeJay rádiu. Mimopražským se pak přestavil napříč republikou od Kladna až po Beat 4 Love v Ostravě. V roce 2016 se stal rezidentem dvou nejlepších klubů ve městě Wellington na Novém Zélandu. Ve stejném městě pak zahrál v prime-time na největší silvestrovské oslavě tohoto hlavního města. V polovině téhož roku se pustil do vlastní produkce a k dnešnímu dni podepsal více jak tucet „releaseu“ pod značkami Housepital, Kool Katz, MoonShake, Exit 32, Hund Music nebo domácích Climax Digital, OneWay, Licker a MOSP.
I když nemá rád hodnocení podle Beatportu, tak jeho „tracky“ se umisťují na předních příčkách těchto „labelů“ a jistým potěšením je i umístění v Btp. Top 100 Deep House Releases (#06), Btp.Top 100 Releases (#31) nebo Btp.Top 100 Minimal Releases (#39).
Pro rok 2017 plánuje další producentské počiny, ať už ve spojení s domácími techno producenty, nebo připravované „EP“ s New Yorkskou vokalistkou.

Dalším hostem bude zlínský DJ X – Basse. Více jak 10 let se věnuje hudbě a hrává pod hlavičkou JZD Promotion. Těšíme se na premiérové vystoupení tohoto klučiny. Samozřejmě si svůj Tech House set střihne i rezident akce Ian Kita. Těším se na Vás.

  • 18+
  • za příznivého počasí je party na zahrádce před Blokem
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program