Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 21.7.2017

DJs 4 Charity Warm Up edition

Tento díl bude speciální warm up na festival DJs 4 Charity. Přivítáme DJs co stojí za jeho organizací. DJ, producent a promotér Paul Hubiss, působí na scéně již od roku 1996 a řadí se tak k pionýrům taneční scény na Jižní Moravě, potažmo celé ČR. Je zakladatelem hodonínské agentury XBEATS, pod jejíž hlavičkou se na Hodonínsku konalo bezpočet tanečních akcí. Kromě toho, že vystupuje dlouhé roky jako DJ, tvoří především svoji vlastní hudbu, která nezůstává bez odezvy a řadí se objektivně k tomu nejlepšímu, co na našem území vzniká. Tuto tvorbu prezentoval live společně s druhou polovinou dua – DJ Jergen – v projektu SOUTHEAST, který zažil velký úspěch na české taneční scéně.

Tento projekt již bohužel neexistuje, nicméně i tak zůstává Paul Hubiss nadále činorodý producent a DJ a pokračuje ve své sólové tvorbě. Paul Hubiss se pohybuje v několika žánrech elektronické hudby, a díky tomu jsou jeho živé sety směsicí techhouse a progressivního techna s notnou dávkou minimal house, progressive a elektra. Výsledkem je pak energetický set s precizním mixem, na kterém si zakládá.

Kompletní archiv setů si můžete poslechnout a stáhnout na oficiální Mixcloud stránce Xbeats Records.Poslechnout si zde také můžete řadu originálních techno setů, na kterých se spolu podílel dlouholetý kolega DJ Mischa a se kterým jako jedni z prvních u nás odehrávali společné techno sety ze 4 gramofonů! Další hosté budou Josh Singer, Slave Zero, Mirk – in. Line Up doplní jako vždy Ian Kita. Těším se na skvělé publikum, co na akce chodí 🙂

DJs
Paul Hubiss
Josh Singer
Slave Zero
Mirk-In
Ian Kita

  • za příznivého počasí je party na zahrádce před Blokem
  • vstup do 21:00 zdarma | 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program