Program klubu

100% TECH HOUSE with Aiffel

Pátek 22.12.2017

DJ Aiffel

Ian Kita
> Facebook
> Soundcloud

Lord K


70. pokračování akce 100% Tech House je naplánované na 22.12.2017. Přivítáme zakladatele českého alternativního DJingu a ve Zlíně premiérově představíme zvukový systém Void, který se řadí k nejlepším na světě.

DJ Aiffel stál u zrodu taneční scény a společně s Loutkou a Bidlem patří do jedné z nejstarších bandiček, které se tu kdy kolem všeho pohybovaly. Hudebník a neúnavný propagátor dobré muziky, Daniel Richter aka Aiffel, stojící za legendárním a vesměs prvním obchůdkem s technikou a deskami pro DJe.

DJ Aiffel začínal v době, kdy u nás byla taneční hudba ještě v plenkách, v pravém undergroundu. Hrála se převážně muzika mezi discem a housem. Na svou první akci jel hrát s audiokazetami. Ano, počátek 90. let. Chytil mimo jiné rezidenturu v Radosti FX, Ládví, Discobolosu a v této době měl takový úspěch, že hrál v průměru jedenadvacet dní v měsíci. V roce 1994 vyjel do Amsterdamu, aby se inspiroval a později vytvořil z malého krámku legendární obchod s DJ technikou a deskami Aiffel Records. Do povědomí širokého publika se zapsal nejen četnými rozhovory a články v médiích věnujících se taneční muzice, ale především svojí deskou, která byla první house-trance v Čechách. 

V posledních letech o něm slýcháme jen sporadicky. Média se o něj už tolik nezajímají a tak to vypadá, že Aiffel je zase zpátky tam, odkud „vyrostl“ – v undergroundu! Mezi DJs je známý tenhle veršík: „Aiffel nehraje disco – přesto má k discu blízko.“

Dalším hostem je stálice naší akce DJ Lord K. Jeho hudební výběr je zárukou skvělé zábavy.

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program