Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 18.5.2018

75. pokračování akce 100% Tech House se uskuteční 18.5.2018. Brněnský letec DJ Alexx je původem z Břeclavi, nyní již několik let působící v Brně. DJ a promotér party Miami Bitch & Be:CONNECTED v jedné osobě, který se v současné době vyznačuje hlavně energičností svých tech/house – techno setů, díky kterým jste jej mohli slyšet v klubech po celé republice či v zahraničí, taktéž na velkých Open Air festivalech.

I díky těmto úspěchům se stává rezidentem dnes již kultovního klubu Perpertuum, Bocca Olomouc, či součástí projektu Music Community, který se stará o nekomerční scénu v rodné Břeclavi. Jeho remix U2 se 4 týdny v roce 2011 držel na 1. místě zebříčku hitparády radia SeeJay. Na začátku roku 2011 vyjíždí s party MIAMI BITCH v rámci „on tour“ po klubech a zároveň také vychází kniha „Analýzy a rozhovory s DJ’s tuzemské scény“ a Alexx DJ měl tu čet být její součástí spolu se jmény jako Michael C / Nesquik / Subgate / KWÉ / Martez Ortega & many more. Tuto knihu naleznete ve všech dobrých knihkupectvích.

Dalším hostem bude oblíbený DJ Shefa, vlastním jménem Filip Šefčík. 21 letý DJ se 7 lety zkušeností, hrající prakticky veškeré energické druhy taneční hudby, převážně veškeré prvky tvrdé house music, vystupující pod skupinami CARNIVAL HOUSE, DISKOTEKA CITOV, DISKOV a ZLÍN PARTY PEOPLE jako residentní DJ, v klubech prakticky po celé Moravě, kde za hlavní zmínku stojí klub TANČÍRNA PŘEROV, BELMONDO OLOMOUC, S-KLUB OLOMOUC a také SÝPKA UNDERGROUND Otrokovice nebo CLUB ROSA Valašské Meziříčí, kde se stal čerstvě novým rezidentem. Shefa má za sebou rekordní sezónu 2016, kdy pravidelně vystupoval po boku české EDM špičky, zahrál pod koncepty MAGNETIC Club Life, CARNIVAL House a stal se celkově nedílnou součástí velkých eventů na Moravě.

Samozřejmě nebude chybět zakladatel a rezident akce Ian Kita.

Alexx
> Facebook
> www

Shefa
> Facebook
> Soundcloud

Ian Kita
> Facebook
> Soundcloud

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program