Program klubu

100% TECH HOUSE

Pátek 17.11.2017

Djs

Orbith
> Facebook
> Soundcloud

Coma
> Facebook
> Soundcloud

Ian Kita
> Facebook
> Soundcloud

Další v pořadí 69. díl akce 100% Tech House proběhne 17.11.2017 v našem oblíbeném zlínském klubu Blok 12. Jako hlavního hosta jsem pro Vás pozvali jednu z největších osobností české taneční scény. DJ Orbith patří mnoho let k nejvýraznějším postavám české taneční scény. Jeho jméno vešlo do povědomí milovníků elektronické hudby už během roku 1999. V té době se Aleš posouvá z mainstreamu taneční hudby – tedy raveu a techna – do dosud poměrně neznámého stylu, kterým bylo elektro. Dnes, s ohledem na uplynulou Alešovu kariéru, můžeme říct, že české elektro má své synonymum – DJe Orbitha.

Pojďme se ale vrátit k době, kdy tento talentovaný a charismatický DJ začínal… Aleš aka DJ Orbith si své DJské začátky odbyl už v roce 1996, kdy vystupoval v brněnském klubu Fan Favorit. Během tehdejšího pravidelného hraní si postupně získal mnoho příznivců a zájem o jeho vystoupení stále rostl. Aleš si zkrátka dokázal získat party people na svou stranu, a to nejen díky svým promyšleným setům, ale také díky spontánnímu a energickému vystupování a velmi vstřícné komunikaci s publikem.

Druhým hostem je DJ Coma, který pochází­ ze Zlí­na. To je mí­sto, kde také započal svou DJskou dráhu. Po krátké době hraní­ projevil talent pro výběr hudby a smysl pro rytmus. V roce 2001 byl přijat do agentury Sunhouse a aktivně se zapojoval do chodu a působení pod vedení­m Petra Kopčila (Kiss Publikum). Jeho dráhu pak významně ovlivnilo přátelství s vítězkou Red Bull Music Academy 2002 DJane Laurou Level a spolu vstoupili v létě 2002 do agentury Strobe založené DJem Lucaschem.

Za 7 let strávených ve Strobe zaznamenal Coma úspěchy na tuzemské scéně a představil se také v zahraničí­. Při svých vystoupení­ch je, dí­ky zkušenostem promotéra i návštěvní­ka, zárukou precizní­ho a rychlého mixu plného „hitovek“ a pří­jemných změn. Proto se při poslechu jeho setů rozhodně nenudí­te. Od svých začátků v roce 2001 si dokonale osahal hudební­ styly v pořadí­ hard techno, house, techno, trance, elektro a progressive. V poslední­ době od něj můžete slyšet, v závislosti na regionu a klubu či hale, výběr žánrů funky hard techna, elektra a trance. DJ Coma vystoupil téměř ve všech významných českých klubech a rovněž na několika halových akcí­ch a festivalech. V zahraničí­ se zatí­m s úspěchem představil v Německu, Polsku a Slovensku a v radiových pořadech v České Republice a v Mexiku.

Od roku 2006 se věnuje taktéž produkci a remixování­ hudby. Společně s DJ Lucaschem vytvořili remix skladby „4 minutes of life“ elektronické kapely Rodent&Laura. Nově spolupracuje také s projektem Monoriderz, který tvoří­ duo DJ Sunrise a zpěvačka Akea. Projekt má za sebou celou řadu vydaných titulů včetně nejrůznější­ch remixovací­ch akcí­. V únoru 2007 proběhlo uvedení tracku s názvem Coma – Vibration v regionální­ch rádií­ch i na parties s velkým úspěchem. V současnosti se pracuje na dalších skladbách. Line Up doplní tradičně Ian Kita.

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program