Program klubu

Antiples UTB | 4.3.2020 | program | Blok 12

ANTIPLES UTB

Středa 4.3.2020

✖️ LAČHO ĎIVES, MANUŠALE ✖️
Je to rok zpátky, co sme vyhrali tu demonstracu v Prahe a pobrali gádžům všecky klíče. Terazky je čas riááádný bašavel, more! Na 24. ročník aka fuka fonde luka nekorektního ANTIPLESU vem reťazky, hodziny, love aj kamoše a dondi!

✖️ KDY habloty zatikaju start ✖️
Vo středu 4. března 2020. Po robotě, zhruba 21:00.

✖️ KDE rozjedeme čardáše a KDO zapěje ✖️
Trsnut si na balkan hopšavel v Bloku, rozjet čapaky mosh pitu na Fénixový hardbass nebo obskakovat Eržiku ve Flipu? Možeš postávat cely večer u jedné hudební míchačky, nebo to obrazit všo, brače.

🔥 Star Club Flip – David Sett (House), Dj Buldog a DJ ASK (RnB)
🔥 BLOK 12Romstár Vyškov (Bašavel) a DJ Doctor Balkan (Balkán style)
🔥 Fénix clubDJ Byg ByzniS$ + DJ Samovar (Hardbass Slovakistan Slav Squad)
🔥 Busfest PARTY BUS – Kenneth Spice (House/EDM)

Motorku Sufurki nech ale parklou doma, jezdic z vesnicí do vesnicí budeš plechom pobitým PARTYBUSEM, který nekočíruje nikdo jiný než ujo Busfest!

✖️ ZA KOLIK dát breitlingy do zastavárny ✖️
Vieš koľko je dva plus dva? No deväť. Tunak to napiš dvakrát za sebo, jak zamlada do pisanky a maš jednotku z kupeckych počtů za cenu lístku – 99 Kč v předprodeji, more!

✖️ MÍSTA PŘEDPRODEJE ✖️
Pozri starý. Ne každý je bohatý čávo, jak hen uhlobaron strýko Stano Zaječí, co každu rozječí. My, co nenosíme henty oné lasice na ramenoch a živime sa slušnu prácu, tak chceme ušetřit každý groš.

Toš utěkaj zavčasu hen taj, jak kupuješ chálku. Menzy U4, U5, U13, U2. K tomu eště ta nová zemákovna u teho parkoviska velkých dvukoláků FÆNCY FRIES Zlín. Tam zoženeš lístek a rovnou ti dají velké hrancle za cenu malých! U synků z Oblaka Hookah Lounge listek schrastiš takej a kdybys chtěl posedět, tak ti namíšaju kybl Captain Morgan a Antiples dýmku za perfeto cenu!

🙈🙉🙊 SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ MASKU 🙊🙉🙈
Co kameruješ ____?!!! No starko, je to tak. Bude aj cosi za snahu, bo kořeny teto akce sahaju daleko, předaleko, až k těm dvou romales Romovi a Remulovi z Říma a už ti zavedli, že na Antiples sa chodí v kostýmoch. Ty nejlepší handry nejlepšího převleku, které vyhodnotíme, dostanu mimo pořádný tukabel a bliščivé prščeny, také hodnotný tovar v každém klubu!

Nejenom věštění s pytlíkem v čaji, předpověď minulosti, ale hlavně riááádný CIGÁNSKY BAŠAVEL zařídí vrchní semestrální gádžovská puuarty!

✖️✖️✖️ ANTIPLES ✖️✖️✖️

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program