Program klubu

BASECAMP

Sobota 8.12.2018

Zdravíme všechny tanečníky a zastánce dobré hudby! Tak dlouho se chodilo kolem horké kaše, až tu konečně máme první taneční party organizovanou skupinou @allstyleunit. Party bude sloužit především jako “BASECAMP” pro všechny okolní tanečníky, ale rádi přivítáme samozřejmě i ty z druhého konce republiky, nebo naše slovenské sousedy. Přestaňme se schovávat ve svých tanečních studiích a pokojíčcích, je čas se potkat!

Víme samozřejmě, že všechny zajímá, jaké hudební poklady budou večer hrát. Vybírali jsme pečlivě tak, aby si každý přišel na své. Prvním z nich je talentovaný Mish&Co z nedalekého Vsetína. Hudba a djing se stal jeho vášní a ručíme vám, že má ten nejlepší hudební vkus v našich valašských kopcích.

Další hvězdou večera bude náš dlouholetý a šikovný kamarád, který se věnuje nejenom djingu, ale i tanci. I když se tváří jako přísňák, jeho funkový výběr tě dostane do té správné nálady, abys ze sebe na parketu dokázal vydat to nejlepší. Dámy a pánové tohle je DJ Bart.

Posledním pozvaným hostem, na kterého se už teď můžete začít těšit, je slovenský sympatický chlapík – Otec Mirec. Člen seskupení Universal Playgroundsound, který nás ještě v ranních hodinách přijede nakopnout svým skvělým hudebním výběrem. Protože je to zároveň i velmi dobrý tanečník, přesně ví, čím naše vybíravá ouška uspokojit! Pro začátek si ho poslechni třeba tady.

  • 18+
  • cena: 99,90 Kč
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program