Program klubu

COCONUT HOUSE

Pátek 9.11.2018

DJs

Dj BILLY BRIGHT (Studio 54 / Praha)
Facebook

DJ PHIL CROW (Studio 54 / Praha)
Facebook
Soundcloud

DJ LANDCHI (Coconut DJs / Studio 54)
Facebook
Soundcloud


Dj Billy Bright, poměrně zvučný Dj, začal svoji kariéru před 9 lety, kdy si jako mladý klučina jednou na taneční párty řekl, že chce taky jednou bavit davy lidí. Tato myšlenka se v něm zaryla tak hluboko, že si půjčil nemalé peníze, aby si koupil gramofony a mohl začít doma trénovat. Psal se rok 2003. První klub, kde mohl zúročit své domácí tréninky byl pražský klub Vertigo. V té době se seznámil i s ikonou taneční scény Djem MarcoSem se kterým začal hrát. Díky němu si měl možnost zahrát ve dvou pražských rádiích Zlatá Praha – Dance Extravaganza a internetovém rádiu FunOne Station po boku Radka Slavíka a Dj Chrise Sádlera. Dále pak hrál v klubech jako je Liquide, Óčko, jak v Liberci tak i v Praze, dále Havana club, K.U. bar, Silwer café, Mazaný Králíček, Café Amsterdam, Music club Phenomen, Pekelnej bar a Celnice. Za doby účinkování v takovýchto klubech si časem získal velký obdiv a velkou základnu fanoušků. V současné době patří mezi elitní team STUDIA 54, kde po boku těch nejlepších Djs v čele s Tommym Rogersem a Enricem stále dobývá další a další srdce svých nových fanoušků. Jeho hudba je odrazem toho, co ho v životě dělá šťastným.

Dj Phil Crow je na hudební klubové scéně už od roku 2004. Po dvouletém působení v pražském klubu Postel přechází do klubu Techtle Mechtle, kde našel opět svoje jediné působiště, což mu vyhovovalo. V této době už byl formován několika hudebními styly. Vocal house, elekto house, trance, radio dance hits. Jelikož se jednalo doposud o bary, byl nucen se stále hodně přizpůsobovat vůči profilu barů, kde hrával. V této době se seznámil s barmanem a Djem v jedné osobě a to Billy Brightem. Tento mlaďounký Dj byl osobou, která se mu stala blízkou. Byl ovlivněný jeho stylem a následně se hledal ve stylu Vocal house. House jako takový si bral za vlastní. Hudba plná energie, tance a směsice různých druhů soundů, které ho bavily a nejen jeho, ale i jeho fanoušky a posluchače. Skončil tedy v Techtle Mechtle jelikož už chtěl hrát to, co ho opravdu baví! V období 2008 až 2012 prošel kluby jako jsou Pekelnej bar, Club Óčko, a to jak v Liberci tak v Praze, Café Amsterdam, Prdel, K.U. Bar, Havana Club, Music club&bar Phenomen, Mazaný Králíček, Retro a Mecca.

Dj LanDchi, vlastním jménem Filip Langr, rodák ze Šumperka. Na scéně se pohybuje již od svých 14let, kdy odehrál první akci. Za 14 let hraní si prošel velkým vývojem a svým výběrem tracků baví nejen party people v okolí Šumperka odkud pochází, ale již publikum po celé ČR a dokonce i v zahraničí. V dnešní době se drží novodobého soundu v rytmu tech-house, techna a house. Vyznačuje se neskutečnou energií za mixem, kterou skvěle dokáže přenést na publikum. Velký posun je i to, že se stal rezidentem nejlepšího after clubu v ČR a tím je Studio 54 v Praze. Dnes patří i do projektu Coconut DJ’s, se kterým objíždí pravidelně kluby po republice. Se svým uměním za pultem se objevil na řadě festivalech a klubech po ČR, např. Mácháč Festival, Beats For Love, AIR Festival, Pacha Club Ischgl, Retro Music Hall, Roxy, Fabric, Blok 12, Vibe Club, Bocca Club, Chapeau Rouge, Barcode, 15minut club, Studio 54 a mnoho dalších.

  • vstup do 21:00 zdarma | 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program