Program klubu

DEEP CITY ZLÍN

Pátek 23.2.2018

Djs

Dj Missberry (SK)
> Facebook
> Soundcloud

VK Studio
> Soundcloud

Dj Oggy


Djane Missberry je slovenská djka, která své cítění hudby a rytmů přetváří při vystoupeních do kreativních mixů plných pozitívní energie. Inklinuje převážně k deepovějším žánrům jako je deep house, deep tech a deep techno. Kombinace hutné basové linky a smyčcových nástrojů, které miluje, dodává jejím mixům nezaměnitelný podpis. Missberry je architektka a djing je pro ni další cesta v umění jak vyjádřit svoje pocity a emoce jinak než architekturou a designem.

Její sety se vysílají ve svetově známém Ibiza Global Radio a mnoha dalších podcastech. S mekkou taneční hudby ji spojuje i hraní naživo ve studiu Ibiza Global Radia, přímo na ostrově Ibiza. Odehrála zde více setů, které byly vysílané přes internet ale i do éteru na baleárských ostrovech stejně jako v televizi Ibiza Global TV.

Je součástí seskupení Cream Biscuit – Underground Music, kde s André Tribale tvoří neoddělitelnou součást této formace a velmi dobře se doplňují. Hraje na různých eventech na Slovensku i v zahraničí a momentálně má rezidenturu v exkluzivním podniku SaSaZu.
Za velký úspěch můžeme považovat účast v největší světové dj soutěži BURN Residency 2017. V rámci Slovenska z množství soutěžících vyhrála první místo a tím se zařadila mezi top 26 z celého světa pro tento ročník.

Line up doplní VK Studio a Dj Oggy.

  • vstup do 21:00 zdarma | 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program