Program klubu

DEEP DREAMS by Coconut

Pátek 8.6.2018

Djs

Kanhäuser |Praha|
> Facebook
> Soundcloud

The Mushroom |Praha|
> Facebook
> Soundcloud

Nugget |Zlin|
> Facebook
> Mixcloud

  • vstup do 22:00 zdarma | 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Štěpán „Kanhäuser“ undergroundový DJ, který se pohybuje na české scéně teprve pět let. Jeho hudební styl hraní se zaměřuje do hlubin undegroundu v rovném beatu, sám nerad škatulkuje co přesně hraje. Jeho selekce vám nenechá lehkou mysl. Za poměrně krátkou dobu za pultem toho ale stihl celkem dost. V roce 2012 začal trénovat doma na jeho první DJ technice pod pseudonymem Steve Mute. Po roce tréninku se rozhodl oslovit klub Pekelnej Bar, kde se stal rezidentem a zahrál si po boku DJ Sneak, Johnny Fiasca, Craig Hamilton. Mezi léty 2013-2015 vystupoval v pražských klubech jako jsou Magnum, YesClub, Atelier, Sky7 a Pekelnej Bar. V létě si dokonce zahrál na festivalech jako AIR FESTIVAL a ELECTRONIC FESTIVAL.

Na začátku roku 2016 došlo k jeho hudební změně, které se teď momentálně věnuje, s tím začal vystupovat i pod svým pravým jménem. Slýchat jste jeho hudební změnu mohli pravidelně na letních akcích CHILLIN PRAGUE nebo PNTN BEAT PCNC kde hrál po boku jmen jako Gorge, Schleppgeist, Pornbugs. Nebo v klubech jako jsou Roxy, LeClan, Chapeau Rouge, Vinyl Bar, Uhelna, Opposite club, U Bukanýra.

 

The Mushroom pravým jménem Pavel Svoboda se hudbě věnuje od malička. Po 7 letech klasického hudebního vzdělání hry na klávesové nástroje, kde se také dozvěděl o základech midi programování a o produkčních programech, se začal učit základům Djingu. Následovala velmi inspirativní letní rezidentura ve zlínském Blok12, kde měl možnost zdokonalit svůj cit pro selekci a čtení publika. V roce 2014 se stal výhercem techno contestu pro Mácháč Festival 2014, což mu umožnilo zahrát na Main Stage. Ve svých 26 letech má nyní za sebou několik vydaných EP, z nichž nejaktuálnější “Gesamtkunstwerk” vydaný pod aliasem Not:Us získal podporu i Paca Osuny.

 

Nugget – první gramofony už na základní škole, od té doby v podstatě nepřetržitý zájem o hudbu různých stylů, jak na poslech tak pro djing. Nejvíc ovlivněn technem na střední škole a s rovným beatem v tempu 115-125 bpm vydržel až do teď. Spoluzakladatel velmi podařených sérií zlínských večírků TERRACE PARTY a HONG KONG, který vždy vhodně kombinuje skladby dle atmosféry v publiku. V roce 2016 zakládá s přáteli COCONUT DJS a pod názvem COCONUTS přináší novou party s vyvíjícím se konceptem. Aktuálně inspirován Djs/producenty jako Lee Burridge, Nico Stojan, Bedouin, Rampa, Adriatique, &ME nebo Yokoo, takže od něj můžete čekat melodický deep house s prvky minimal nebo tech.

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program