Program klubu

DJ EKG (SK)

Pátek 10.1.2020

EKG (SK)
Facebook
Soundcloud

LANDCHI (Coconut DJs)
Facebook
Soundcloud
Mixcloud

OMEK
Facebook
Soundcloud

SHEFA
Facebook

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA SMSTICKET.CZ


DJ EKG vlastním jménem Miroslav Ecker se narodil v Nitře, kde začalo i jeho hudební a rezidentní působení. Jeho profesionalní kariéru datujeme od roku 2003, kdy začal jako rezident malého klubu objevovat tajemství DJingu. Už v tomto období vynikal jeho energický hudební projev, charizma a dynamická selekce tracků. Precizní mixing a práce s DJským pultem se roznesla velmi rychle a dnes je považovaný za technicky nejlepšího DJe na Slovensku. Dopomohla k tomu dlouhodobá DJská cesta od mixování vinylů až po aktualně využívání digitalní platformy Pioneer. K jeho vystoupením patří velmi diskutované téma – práce s mikrofonem. Jeho nesrovnatelný drive s mikrofonem a magická komunikace s davem jsou atributy, které z DJe EKG dělají jednoho z nejoblíbenějších a nejzásadnějších slovenských Djů. Jeho sety jsou žánrově pestré, pevnou a zároveň citlivou rukou během nich dokáže odprezentovat soundy, které ho aktuálně oslovují, stejně jako vzdát hold nadčasovým trackům či potěšit parket žádanými hity. Přesto se nenechá strhnout publikem a set má pevný a smysluplný vývoj a směr.

Za dekádu svého působení na scéně má vícero úspěchů. Jako jediný na Slovensku odprezentoval svůj oficiální DJský rekord. V roce 2015 představil projekt EKG Solo, kde odehrál nepřetržitý 12hodinnový set. Se svým medialním partnerem Cesar production nastoluje trendy v postprodukční video oblasti a má za sebou seriály o hudebním a Djském životě EKG Documentary, EKG Summer, které najdeš na Youtube.

V roce 2015 stihl DJ EKG odprezentovat své vystoupení na ostrově Ibiza v clubu Ocean Beach či v chorvatském Zrce v klubu Noa Beach. Za dosavadní kariéru stihl supportovat DJská jména jako Axwell, Cedric Gervais, Cosmic Gate, Dimitri Vegas Like Mike, Deorro, Don Diablo, Kryder, Nicky Romero, Tujamo, Roger Sanchez.

Jeho vystoupení jsou (ikdyž zdánlivě neslučitelným) spojením nekompromisního diktátu a citlivé interaktivity s davem. V jednom okamžiku tě válcuje nespoutaná energie, aby tě hned v následujícím zalila vlna emocí. Proto chce nabídnout jiný pohled na párty a pozdvihnout ji na úroveň zážitku.

Předprodej vstupenek na smsticket.cz

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program