Program klubu

EXPECTATION

Pátek 3.5.2019

IVAN NIKUSEV
(OLD SQL Recordings, Macedonia)
Facebook
Soundcloud

TOMAS HAVERLIK
(ETN.FM, Slovensko)
Facebook
Soundcloud
www

DOMASED ELECTRONICA
(Mistique Music, Slovensko)
Facebook
Soundcloud
www

MCB
(the Progressive Brothers, Zlín)
Facebook

  • 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

IVAN NIKUSEV

Ivan Nikusev je bezesporu nejlepší a nejznámější makedonský DJ, producent a majitel světoznámého hudebního vydavatelství. Jeho styl hudby lze nejlépe popsat jako old school progressive house – hluboké a silné basové linky kombinované s trancy melodiemi a groovy prvky. Má neuvěřitelný dar vystihnout ten správný moment a připravit svým posluchačům nevšední zážitek spojený s vibrující pozitivní atmosférou. Nejen jeho hudba, ale také pozitivní myšlení a srdce na pravém místě je přímo ideální kombinace perfektní párty.

Od roku 2006 sdílí svou energii a hudbu s lidmi na tanečních parketech. Prezentuje se také svými pořady a sety na rozhlasových stanicích po celém světě. Hrál v mnoha klubech a festivalech ve své zemi, ale i v zahraničí, na různých místech v Řecku, Bulharsku, Bosně, USA nebo České republice. Jeho skladby hrají a podporují mimo jiné DJové jako Paul Oakenfold, John 00 Fleming, Hernan Cattaneo, Nick Warren, Markus Schulz, Eddie Halliwell, Judge Jules, DJ Tarkan a další. V průběhu let spolupracoval s více než stovkou producentů, kteří udělali remix na některou z jeho skladeb nebo s ním měli jinou spolupráci, čímž ukazuje jeho konstantní kvalitu. Počínaje rokem 2008 vydává svou hudbu na spoustě renomovaných a prestižních vydavatelstvích jako je Perfecto Records (UK), JOOF Recordings (UK), Enhanced Music [Armada] (UK), Green Martian (BEL), Bonzai Progressive (BEL), Mistique Music (GEO), Outta Limits (USA), Balkan Connection (SRB), Droid9 (USA), Zephyr Music (IND), Sarga Records (UKR), Refined Records (GER), PHW Elements (SER), Pata Pata Music Group (MKD), DNA Digital (ARG), Contrast Records (ISR), Fatali Music (ISR), System Recordings (USA)…

V roce 2011 založil vlastní label OLD SQL Recordings, který získal a má celosvětovou obrovskou podporu mnoha skvělých producentů a špičkových DJů. Od té doby zde vyšlo více než 550 singlů a alb od více než 800 různých umělců.

Jeho motto je – JOIN THE PROGRESS !!!

TOMAS HAVERLIK

Neprispôsobivý „progressive-dinosaurus“ nehľadiaci na hudobné trendy, verný stále tej istej hudobnej príchuti, akou sa predstavil svetu na začiatku okolo roku 2000, kedy svojimi prvými singlami počal éru progressivu v slovenských končinách. Je to náš „progressive papa“.

Záujem okolia je pre neho vždy sekundárny, no rozhodne potešujúci. Rád svoj hudobný smer servíruje aj ďalej. Hudbou sa snaží ale v prvom rade uspokojiť svoj vnútorný svet. Ako sám vraví, „Vďaka tomu počujem viac a cítim viac. Neviem mávať rukami nad hlavou a nepoznám dídžejské posunky, no milujem pompézne kozmické atmosféry, ktoré preciťujem na bunkovej úrovni a beriem to až príliš osobne. Viem ich vyselektovať a namieriť priamo k vám.“

Možno práve toto mu umožnilo s hudbou precestovať pekný kus sveta a potichu reprezentovať so získaným prívlastkom „The Best Progressive Sound From Slovakia“

DOMASED ELECTRONICA

Slovenský producent a DJ, sa prvýkrát objavil na ambientnej kompilácii domáceho vydavateľstva Ambsine takmer pred 20 rokmi. Vtedy tvoril hlavne downtempo a trance. Inšpirovaný bol 90-tymi rokmi, ktoré sú považované za zlaté roky klasického trance.

O niečo neskôr mu na labeli Tilth Music vychádza prvý progressive house track Naiad. Tomáš Haverlík zaradil ďalšiu jeho skladbu Disappointment na výberovku k časopisu XMAG. Domased Electronica podpisuje exkluzívnu zmluvu s vydavateľstvom Mistiquemusic, za ktorým stoja bratia Michael & Levan a Stiven Rivic. Nasleduje niekoľko originálov a remixov na tomto labeli. Neskôr mu vychádzajú skladby aj vo vydavateľstvách LuPS Records, Elliptical Sun Recordings, Clinique Recordings a Suffused Music.

Dnes mu na novú produkciu veľa času nezostáva. Rád prijme pozvanie menších klubov prezentovať sa aj ako DJ.

MCB

DJ a promotér, vlastním jménem Zdeněk Suchánek se věnuje elektronické hudbě již bezmála 25 let. Jeho styl nejlépe vyjádří slovo progressive. Prezentuje se perfektním, neotřelým a originálním výběrem tracků a zkušeným citem pro mix. Vždy se snaží o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu.

Od roku 2005 žil deset let trvale v Praze, kde měl možnost vystoupit téměř ve všech známých klubech a hudebních barech. V roce 2012 získal rezidenturu ve vyhlášeném legendárním klubu Pekelnej Bar, který se stal jeho srdcovou záležitostí. Rád hledá nové výzvy, za zmínku stojí jeho dřívější pravidelné hudební spojení s klarinetistou Bohdanem Skybinskim nebo projekt Polapa, se kterým se prezentuje mystickou chill out/downtempo hudbou. Ve spojení s DJem Sunafera tvoří hudební formaci the Progressive Brothers. Spolupracoval také s jediným českým trance & progressive internetovým rádiem Sensation Factory, kde měl svou pravidelnou měsíční 2 hodinovou show Rebirth.

Za více než dvě dekády hrál na stovkách akcí a párty, desítky jich sám pořádal, pravidelně hraje v klubech v Česku a na Moravě, hrál také v zahraničí (Sri Lanka, Holandsko, Německo) a neúnavně pokračuje v příběhu, který se vám snaží sdělit ve své hudbě.

Když ostatní končí, MCB teprve začíná 😀

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program