Program klubu

Expectation / Cj Art (PL) | 8.11.2019 | program | Blok 12

EXPECTATION

Pátek 8.11.2019

Další vydání klubovky EXPECTATION, které pro vás připravuje DJ MCB, se koná v pátek 8. listopadu ve vyhlášeném zlínském klubu Blok 12. Pozvání tentokrát přijal špičkový polský producent, majitel labelu a DJ – CJ Art a legendární český DJ z ostravského Fabricu – Martin Gredner.

  • vstup do 22:00 zdarma | 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

CJ ART (Deepersense music, PL)
Facebook
Soundcloud
Mixcloud
Instagram
FB Deepersense music

Vlastním jménem Artur Fabianski je producent, DJ, zvukový a grafický designér, majitel vydavatelství Deepersense Music, promotér a hudební novinář z Polska. Již více než 18 let se věnuje deep, underground, groovy a hypnotické elektronické hudbě, jenž nejlépe vyjádří slovo progressive.

První velký okamžik pro tohoto skromného a vždy usměvavého borce přišel v létě 2004, když ho sám Markus Schulz vybral za finalistu Global DJ Broadcast Contest. Dalším zlomovým bodem v jeho hudebním životě byla spolupráce s jeho přítelem, talentovaným varšavským producentem Viscidem a vytvoření společného hudebního projektu s názvem Spiral In-Groove. První skladba, kterou produkovali v roce 2005 s názvem Soundctuary, byla vydána na JOOF Recordings v dubnu 2006 a také vyšla jako vinyl. Další roky jsou plné DJingu a produkce pro uznávané značky jako JOOF Recordings (UK), Bonzai Music (BE), Iono Black – Iono Music sublabel (DE), RPO Records (FR), Contrast Records (ISR) Cosmicleaf Records (GR), Mistique Music (GE), Pharmacy Music (USA), Armada Music (NL) a mnoho dalších. Jeho produkce získává podporu světově proslulých jmen na scéně elektronické hudby jako Desert Dwellers, John ’00‘ Fleming, Nick Muir, Tripswitch, Max Cooper, Paul Oakenfold, Christopher Lawrence, Airwave, the Digital Blonde, Kintar, Moshic, Tim Penner, Markus Schulz, Solid Stone, abychom zmínili jen několik jmen.

Arturovy rozhlasové show můžete slyšet na legendárních elektronických rozhlasových stanicích jako Frisky Radio (USA) a Digitally Imported (USA). Kromě trávení času ve studiu Artur miluje cestování, poznávání nových lidí, sdílení své pozitivní vibrace a prezentací své hudby ve formě live nebo DJ setů v různých koutech naší krásné planety. Měl to potěšení a čest hrát na mnoha parties a známých festivalech po celé Evropě, Austrálii a ve své domovské zemi. Je také rezidentem večírků Egodropu, jedné z nejlepších akcí v Polsku.

V roce 2009 zakládá jeho srdečný projekt Deepersense, polské fórum a portál, které se soustředí na akce, které organizují a také rekord label – Deepersense Music. Pod názvem Deepersense se skrývá vášeň pro hluboké elektronické zvuky pohybující se nejen tělem, ale také duší a fantazií a současně ovlivňují nejcitlivější mentální oblasti….

MARTIN GREDNER (Fabric, Ostrava)
Facebook
Soundcloud

Za 20 let djingu patří mezi dlouhodobou českou elitu. Několikrát se umístil v top 10 ankety DJ roku, vystoupil a vystupuje na předních outdoor & indoor parties a v klubech nejen v České Republice (Macháč, Beats 4 Love, Creamfields, Summer of Love, Transmission, Pleasure Island, Roxy, Fabric, Mecca, Fléda, 7.Nebe, atd., atd. ). 16 let je rezidentem jednoho z nejlepších českých klubů Fabric a od roku 2002 byl mezi prvními, kteří v Česku propagovali styl progressive house. Byl mj. také rezidentem klubů Roxy či Karlovy Lázně. Své umění a kvality potvrdil a potvrzuje supportem jmen jako Hardwell, Markus Schulz, W&W, Paul van Dyk, Ummet Ozcan, Armin van Buuren, Above&Beyond, Jerome Isma, Laurent Garnier, Ferry Corsten, James Zabiela, Arty a mnoho dalších stars světové scény. Potřetí také vystoupil v legendárním londýnském top klubu Ministry of Sound v rámci noci „The Gallery“, nelze nezmínit jeho vystoupení v prestižních čínských klubech G Plus a ruském beach klubu Fakel, či vystoupení v polské edici Tv Viva legendárního pořadu Club Rotation pro 2 000 partypeople. Je častým hostem tanečních rádií a několikrát vystoupil v TV Óčko v rámci pořadu Frisbee. I v současné době reprezentuje Česko v zahraničí – pravidelné rezidentury v polských, či slovenských klubech se setkávají s dlouhodobým úspěchem.

V případě Martina Grednera si buďte jisti 100% odvedenou práci srdcem. Odvádí špičkový výkon při setech s příchutí deep house, aktuálního house soundu a rád „vycestuje“ do emotivnějších vod progressive trance. Sety v jeho podání jsou emotivním mixem aktuálních bomb okořeněných legendárními klasikami.

MCB (Expectation, The Progressive Brothers, Zlín)
Facebook
Soundcloud
Mixcloud
FB The Progressive Brothers

DJ a promotér, vlastním jménem Zdeněk Suchánek se věnuje elektronické hudbě již téměř čtvrt století. Můžeme ho bezesporu zařadit k prvním průkopníkům a pionýrům house music a to nejen ve Zlínském kraji, odkud pochází.

V začátcích, a vlastně i dnes, ho ovlivňuje zejména ostrovní anglická scéna a za svůj hudební rozhled vděčí pravidelnému poslechu britské hudební stanice BBC Radio 1 a dnes již legendární show Essential Selection, či chcete-li Essential Mix. Postupně se vypracoval, díky svému zápalu a úsilí v DJe, který je zárukou kvalitního a nevšedního hudebního zážitku.

Jeho styl nejlépe vyjádří slovo progressive. Prezentuje se perfektním, neotřelým a zcela originálním výběrem tracků a zkušeným citem pro mix. V jeho podání hudby se mísí vlivy jak house, tak i trance. Temná zákoutí dokáže oživit melodickými plochami a nebrání se ani dobrému breakovému tracku. Tribalové zvuky, příjemné vokály a našlápnutý beat jsou tím pravým prostředkem k navození správných vibrací. Vždy se snaží o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu. Jeho sety jsou promyšlené, nikoliv však naučené a rád také experimentuje se zvukem.

Od roku 2005 žil deset let trvale v Praze, kde měl možnost vystoupit téměř ve všech známých klubech a hudebních barech a ve většině z nich měl své pravidelné večery. V roce 2012 získává rezidenturu ve vyhlášeném legendárním klubu Pekelnej Bar, který se stal jeho srdcovou záležitostí. Rád hledá nové výzvy, které nejlépe vystihuje jeho motto !!!GO PROGRESSIVE!!! a nejen proto má také spoustu různých hudebních projektů. Za zmínku stojí jeho dřívější pravidelné hudební spojení s klarinetistou Bohdanem Skybinskim nebo projekt Polapa, se kterým se prezentuje mystickou chill out/downtempo hudbou, kdy se snaží své posluchače dostat do uvolněné atmosféry a vyvolat v nich pocit pohody a relaxace. Mimo hraní v klubech a na akcích také připravuje kolekci pozitivní hudby pod názvem Dreaming. Ve spojení s DJem Sunafera tvoří hudební formaci the Progressive Brothers. Díky jejich dlouhodobé, dlouholeté spolupráci a vytříbenému, téměř totožnému výběru hudby, se jejich produkce zaručeně vždy promění v jeden harmonický celek. Spolupracoval také s jediným českým trance & progressive internetovým rádiem Sensation Factory, kde měl svou pravidelnou měsíční 2 hodinovou show Rebirth.

Za více než dvě dekády hrál na stovkách akcí a párty, desítky jich sám pořádal, pravidelně hraje v klubech v Česku a na Moravě, hrál také v Rakousku, Německu, Holandsku i na daleké Srí Lance a neúnavně pokračuje v příběhu, který se vám snaží sdělit ve své hudbě. Když ostatní končí, MCB teprve začíná.

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program