Program klubu

PAVEL BIDLO

Pátek 8.3.2019

Pavel Bidlo (Praha)
DJ Marcelo K2 (Sao Paulo, Brazil)
Javas (Brno)

  • vstup do 21:00 zdarma | 18+
  • rezervace: +420 775 637 139

PAVEL BIDLO (Praha)
Soundcloud
Mixcloud

Jeden z našich nejlepších současných dýdžejů o sobě může s hrdostí prohlásit, že psal historii české taneční scény. Zástupy jeho fanoušků to s nadšením potvrdí. Pavel Bidlo, známý jako DJ OO Bidlo FX, DJ OO Bidlo nebo zkrátka DJ Bidlo se vydal za svým vinylovým dobrodružstvím v devadesátých letech – v době, kdy byla taneční scéna u nás zatím ještě v plenkách.
Jeho house sety znají téměř po celém světě. Své příznivce si získal například v Německu, Holandsku, Brazílii, USA, nebo třeba Kanadě.

MARCELO K2 (Sao Paulo, Brazil)
Facebook
Facebook Tropical Underground
Soundcloud

Pojďme poznat něco ze scény v exotickém Sao Paulu. Náš brazilský host Marcelo Lazzari už byl u zrodu dvou labelů. Prvním byl breakbeatový Anarchy In The Funk a po příletu do Evropy přišel na řadu stylově variabilní Tropical Underground. Marcelo dokáže inteligentně skloubit divokost jihoamerického kontinentu třeba se stylově vyzrálou berlínskou současností. Forma jeho hudebního vyjádření se nese v duchu house music, přes electro až k technu. Tento v ČR domestikovaný brazilský DJ bývá pravidelným rezidentem letního festivalu Mácháč nebo pražského klubu Vinyl Bar či U Bukanýra.

JAVAS (Brno)
Facebook
Soundcloud
djjavas.com

Už je to déle než dvacet let, co se na tuzemské taneční scéně objevil DJ Javas, který pomohl zformovat house music nejen v Brně. Prošel celou řadou vlivů napříč vinylovým i digitálním hudebním spektrem, které teď vyzrálo do velmi hypnotické zvukové podoby.

Přejít na Facebook událost

Další program

Kompletní program