Nové album KORBEN DALLAS

Bratislavská skupina Korben Dallas se před měsícem připomenula skvělým singlem Otec, ke kterému hned zveřejnila i videoklip. Ten zachytil atmosféru v nahrávacím studiu při vzniku jejich druhého alba. Novinka s názvem Karnevalová vrana vychází u nezávislého vydavatelství Slnko Records, poslechněte si ukázky.

Na albu se kromě členů kapely Korben Dallas – Juraj Benetin (kytara, zpěv), Lukáš Fila (baskytara) a Ozo Guttler (bicí) – predstavují další hosté. Ve třech skladbách nahrál kytary Ľubo Petruška z Chiki liki tu-a, který hostoval už na debutovém albu Pekné cesty (2011). Andrej Šeban hostuje v písni Trofeje, kterou s kapelou hrál i na spoločném loňském koncertě v programu Pohoda_FM Live. Karnevalová vrana se nahrávala v LVGNC Studios, o mix sa postaral Erik „Losos“ Horák (ex-Noisecut, Zlokot).

Ve formátu MP3 si fanoušci můžou album koupit na webu Slnko Records. Vydavatelství přijímá také objednávky na CDčka, které bude zasílat od 24. června. Korben Dallas dnes zveřejnili 7-minútové video s ukázkami ze všech písní na albu.

Prvním singlem z alba sa stala vzpomínaná píseň Otec. Krátce po uvedení dobyla slovensko-českou hitparádu Osmička Rádia_FM a klip k ní rychle prekročil hranici 50-tisíc shlédnutí na YouTube.