O nás

Blok 12 je náš život a dáváme mu všechno – od jeho podoby přes hudbu, co má grády, až po hodiny vylaďování dezertů nebo hledání té nejlepší kávy. Bez vás by to ale nemělo smysl. Proč se tedy vydat k nám? Užijete si fajn odpoledne/večer – a navíc vystřelíte naše koutky až do vesmíru.

Zlatý zlínský ručičky

Za Blokem 12 nestojí banda interiérových designérů, odborník na dezerty s michelinskou hvězdou ani Kanye West (díky bohu). Blok 12 je zkrátka náš, od nohy u stolu po tiramisu na něm. A jsme nadšení, že díky vám doslova žije.

Hudba nás baví

Super hudba i ve Zlíně. Jo, taky nás už nebavilo jezdit za dobrou hudbou na konec světa. Blok 12 ti rozšíří obzory přímo ve Zlíně. Nebo nám je klidně přijď rozšířit ty. Skvělou hudbu totiž sajeme jako houby. A naše repráky z ní vyždímou maximum.

Dobrou kávu hledáme nejen u nás

Už dávno do sebe nekopeme kafe, abychom zvládli noci v Bloku. Na to nám stačí kvalitní beaty. Naše káva ti nedá spát v jiném slova smyslu. Na tu geniální chuť a vůni totiž nebudeš moct přestat myslet. Ty nejlepší pražírny si pečlivě vybíráme po celé Evropě.

Na talíř i na Instagram

Málem by se z nás už stali foodbloggeři. Ale asi na to máme až moc rádi lidi. Bez lidí není Blok. A bez Bloku by nebyly dobroty. Prapůvodcem našeho pečení jsi tedy i ty. A naše domácí dezerty se na tebe už třesou.

Blok 12 Instagram

#blok12